Partnerünk a kommunikáció automatizálásával a digitális üzleti beszélgetéseket biztonságos, alkalmazásszerű szolgáltatásokká alakítják mind az ügyfeleik, mind az alkalmazottaik számára. Azzal, hogy életszerű beszélgetéseket alakítanak ki, átváltoztatják a vállalat belső és külső kommunikációját egy gyors, hatékony, és egy egyszerűen jobb élménnyé.

FELADATOK:

Chatbot-keretrendszer fejlesztése és karbantartása olyan csevegési platformok számára,
mint a Facebook, a Viber, a Microsoft Teams stb.
Műszaki műveletek, beleértve a hibaelhárítást és a szoftver konfigurálását.

ELVÁRÁSOK:

  • 3+ éves Java / JEE tapasztalat
  • JPAREST alapú webszolgáltatások (szerver és kliens)
  • Közepes adatbázis-ismeretek,
  • PostgreSQL vagy OracleTapasztalat a JavaScript keretrendszerekkel (VueJS vagy Angular)
  • MavenTomcat vagy más alkalmazásszerver
  • Verzióellenőrző rendszer: Eclipse, IntelliJ,
  • Visual Studio kódKiváló hibaelhárítási képességek
  • Konstruktivitás a technikai problémák azonosításában és megoldásában
  • Kommunikáció képes angol nyelvtudás

MIT VÁRHATSZ TŐLÜNK?

  • Lehetőség széleskörű szakmai tapasztalat szerzésre komplex IT projekteken keresztül
  • Érdeklődési körödnek megfelelő szakmai képzéseken való részvétel;
  • Összetartó IT közösség, ahol fókuszban a probléma megoldása áll;
  • Előre definiált célok mentén történő értékelés, folyamatos visszajelzés munkádról;

Amennyiben felkeltette érdeklődésed, küldd önéletrajzod a hr@dns-sw.hu e-mail címre.

Kapcsolat

Cím: 1064 Budapest, Podmaniczky utca 71.
3. emelet I., Kapucsengő: 40

Telefon: +36 70 520 84 14

office@dns-sw.hu