NÁLUNK LEHETŐSÉGED LESZ:

  • Nagyvállalati webes alkalmazások frontend fejlesztésére valamint portálok, webshopok fejlesztésére
  • Reszponzív felületek létrehozására
  • Együttműködni a backenddel a REST API-k bekötésében
  • Részvét venni a felületek tervezésében és együttműködni a UX/UI csapattal
  • Code review

CSATLAKOZZ HOZZÁNK, AMENNYIBEN:

  • Részt vettél portálok, webshopok, weboldalak frontend fejlesztésében.
  • Legalább 3-5 év frontend fejlesztői munkatapasztalattal rendelkezel (természetesen szívesen vesszük tapasztaltabb pályázók jelentkezését is)
  • Releváns szakmai tapasztalattal rendelkezel a frissebb Angular (2+) keretrendszerrel és szívesen használod
  • Ismered HTML5/CSS3/JavaScript-et (ES6), magabiztos Git használó vagy (Github, Gitlab)
  • Kommunikációképes angol nyelvtudással rendelkezel (B2)

MIT VÁRHATSZ TŐLÜNK?

  • Stabil, hosszútávú munkalehetőség
  • Munkakörhöz kapcsolódó képzések támogatása
  • Lehetőség széleskörű szakmai tapasztalat szerzésre komplex IT projekteken keresztül
  • Összetartó IT közösség, ahol fókuszban a probléma megoldása áll
  • Minden eszközt biztosítunk a rugalmas, home officeban elérhető munkavégzéshez

Amennyiben felkeltettük érdeklődésed, küldd el önéletrajzod a hr@dns-sw.hu e-mail címre.

Kapcsolat

Cím: 1064 Budapest, Podmaniczky utca 71.
3. emelet I., Kapucsengő: 40

Telefon: +36 70 520 84 14

office@dns-sw.hu